Jak si spolehlivě udržet chlapa

Dnešní téma bude více než lechtivé. Ale musíme jít s pravdou ven. Ženy, které s mužem žijí delší dobu, řekněme čtyři, pět a více let pociťují určité polevení ve vztahu. Již to není tak jiskřivé jako na začátku. A máte strach, že se chlap začne poohlížet jinde. Tomu všemu se ale lze vyhnout. První velmi známou metodou je umět vařit. Je to skutečně tak, že láska prochází žaludkem a vaše kuchařské umění dělá ve vztahu hodně. Ale jedna věc dokáže předčit i vaření. A to je kvalitní kuřba.

Ne samotný sexuální styk. Toho je váš chlap za ty roky nasycen. Realita je taková, že má chuť to zkusit s jinou. tomu ovšem zabráníme pravidelným a raději častějším orálním sexem. Při něm se totiž muž dokáže maximálně uvolnit. Nemusí přemýšlet jako při přirážení a necítí se provinile, když se udělá dříve. Kouřením penisu si chlapa doslova připoutáte. Má totiž reálnou zkušenost, že ne každá žena mu to udělá, navíc pravidelně. Proto jej rozhodně nezačne pálit dobré bydlo a teplo vašich úst.

Jak udělat nejlepší orální sex

Musíte být aktivní. Sama si chlapa přidržte na zádech a pak už jen sjeďte dolů. Nemá cenu dělat nějaké zdržování ve stylu lízaní kolem penisu. Zaměřte se pouze na penis, varlata a prostor mezi nimi. Nebojte se péro polknout hodně hluboko. Co vám dávení dovolí. A podržte si penis chvíli hluboko uvnitř úst. Při lízání koulí je dobré navíc honit péro. Ale klidně, žádný zběsilý pohyb rukou, ať se předčasně neudělá. Penis musí být dostatečně vlhký (klidně na něj plivněte) aby na něm ruka nedrhla. To fakt nemají chlapi rádi. Pokud chcete být extra třída, vyližte mu zadek. To je vůbec nejcitlivější část těla. Otočte si chlapa na břicho a ať vyšpulí zadek. Poté mu do něj vryjte jazyk a silně jej tlačte dovnitř. Rukou můžete honit (navlhčený penis). Tuto techniku dělá méně než 5%, takže z vás rázem bude TOP milenka. V této poloze se taky asi rychle udělá.

Jak na nejlepší výstřik

Nejlepší výstřik je do úst nebo do vašeho obličeje. Nebojte se toho, sperma smyjete a chlapa budete po tomhle čísle vodit jako loutku. Pokud leží, tak mu ještě můžete strčit do zadečku celý prst. Výstřik je potom silnější a jakoby v křeči. Pánové z toho mají dvojnásobný požitek.
Chcete mu udělat zážitek na celý život ?
Udělejte ho rukou (a druhou mu strčte prstík do prdelky) a nastříkejte sperma na jeho vlastní tělo. A pak jej do poslední kapičky slízejte. Na tohle nikdy nezapomene.

Výše uvedené rady jsou ozkoušené na řadě mužů a také s nimi konzultované. Je třeba se jen zprostit ostychu a pořádně to pusou a rukou rozjet. Pokud jej takto budete uspokojovat často, budete mít nejvěrnějšího chlapa v širokém okolí.