Jak se chová muž, když je opravdu zamilovaný?

Blog koučky Iony Yeung je plný zajímavých záležitostí. Před časem mne zde zaujal článek, který pojednává o chování muže v době, kdy je zamilovaný. Jak se jeho city projevují?

Když se skutečně zaláskuje

Povrchní známost je naprosto odlišná věc. Tam čekejte lichotky směrem k vašemu vzhledu nebo vůni, ale do dalších detailů se zacházet nebude. Když se ale muž zamiluje, budete o tom vědět i jiným způsobem, než jen pomocí lichotek na vaše konto, které zmiňují vaše krásné nohy nebo vlasy. Nyní se bude zaměřovat na zcela jiné aspekty vaší osobnosti.

Nahlas vám podle koučky řekne, jak je mu s vámi hezky, nebo se ve společnosti svých blízkých zmíní o tom, jak jste mu změnila život k lepšímu. Už se těším, až to potká i mne.

Ať žije sociální bublina

Ze začátku se možná budete vídat s některými jeho známými. Když se do vás ale zamiluje, s radostí vás představí lidem v rámci jeho sociálních kontaktů. Seznámíte se s rodinou i s blízkými přáteli. Chce, abyste poznala, že mu na vás záleží. Současně se také poměrně často zmiňuje o tom, jak si s vámi představuje budoucnost.

Nejen své dobro

Když se muž zamiluje, podle Yeung nemyslí jen na své potřeby a dobro. Uvaří vám čaj. Postará se o věci, které byste musela za normálních okolností zařizovat sama, bude se snažit vám udělat radost maličkostmi. I v dlouhodobém vztahu se tak v případě zamilovanosti můžete těšit na drobné pozornosti, nebo třeba na překvapení v podobě víkendu ve dvou jako oslavě výročí.

Zamilovaný muž se snaží o to, abyste s ním zůstala. Krásné!