Jak najít partnera, třeba přes mobil

Znáte to. Jste už delší dobu po rozchodu, sama. Často doma, trochu se nudíte a přemýšlíte jak a kde najít toho pravého. Dnes vám poradím jak na to.

  • Rovnou zapomeňte, že vašeho vysněného chlapa najdete někde na akci v klubu. Seznamování v klubech má sice poměrně velkou úspěšnost, ale dlouhodobý užitek z něj není žádný. Partnera na celý život zde pravděpodobně nenajdete. V klubu jste totiž docela někdo jiný. Přeličená osoba se strojeným výrazem a divným chováním. Přitahujte tak muže, kteří se k vám od začátku nehodí, protože jste ve skutečnosti jiná, než na jakou se v klubu chováte.
  • Kolektivní sport je dobrá možnost. Nejlepší jsou kolektivní sporty s cizí skupinou, kde vás dovede nějaká vaše kamarádka (či kamarád) a trošku vás uvede. Většinou hraje více lidí, takže šance, že zde bude nezadaný chlap je dost vysoká. Navíc postup vašeho seznamování nebude moc rychlý. Musíte přece komunikovat se všemi. Po sportu se jde obvykle do hospody a zde máte ideální příležitost vytipovaného muže oťuknout a lépe poznat. A můžete z toho včas vycouvat.
  • Posilovna, kruháč a jiné kolektivní cvičení je také výborným místem k seznámení. V posilovně si nechte poradit od zkušených borců, promluvte s nimi několik slov a hned budete vědět, zda má cenu pokračovat dále. Vždy je zde ta možnost úniku.
  • Tinder a mobilní aplikace jsou skvělým nástrojem. Mám dvě přítelkyně, které si našly přes aplikaci chlapa. Tinder funguje tak, že dáte k dispozici několik fotek, jméno a věk. A samozřejmě a vzdálenost do které chcete hledat. A pak vám vyskakují fotky mužů, jejich jméno a věk. A pouze na základě těchto údajů jim dáte „Like“ nebo odhodíte. Ti odhození se vám už nezobrazí. Pokud dá i muž Like vám, tak se vaše profily propojí a můžete si psát. A pak už záleží jen na vás co s tím uděláme.
    UPDATE: Tinder je nově zpoplatněn. Částka není úplně malá, ale pořád myslím, že to stojí za to!

Uvedené postupy jsou ozkoušené a několik sezdaných mých kamarádek je toho příkladem. Nebojte se a využijte všechny možné metody. Ať si můžete vybrat toho nejlepšího chlapa, kterého vám život postaví do cesty.