Ukažte mu rozvernou klisničku

Udržet si chlapovu touhu po vás je jeden z nejtěžších úkolů ženy. I dobrého se člověk přejí. Můžete být sebekrásnější a přesto se vás váš chlap časem nabaží. A pokud je jako většina, bude se dívat i jinde. My ženy však máme metody, jak mu nedat důvod se rozhlížet jinam. Musíme nastavit jeho myšlenky tak, aby ho to vůbec nenapadlo. A jak nejlépe to udělat ? Ano, mám na mysli metody kromě vaření.

Sex je jedním z nástrojů. Ale to co máte mezi nohama vy, má každá žena. Takže pouze svým rozkrokem chlapa příliš neuhranete. Takže je třeba váš sexuální život neustále rozvíjet a obohacovat. Dnes zmíním erotické pomůcky. O těch jste možní zatím jen slyšela, ale vězte, že skoro polovina žen má doma vibrátor. A lze jej používat v páru (jak, o tom někdy příště). Ale máme i větší kalibry. A tím je anální kolík s ocasem. Tato anální hračka je již spíše pro zkušené uživatele sexuálních pomůcek. Anální sex je pro chlapy velmi vzrušující v představách, to ale neznamená, že jej nutné potřebují provozovat. Vy také nemusíte, ale můžete navodit tu atmosféru. A to právě díky teto vzrušující hračce. Vybrat správný anální kolík s ocasem není těžké. Přečtěte si pár recenzí a kupte. V podstatě by jste neměla udělat chybu u těch nejprodávanějších kousků. analni kolik s ocasem

Velmi oblíbený je anální kolík poník. Vybírejte vždy jen kvalitní silikonový kolík. Žíně (ocas) musí být antialergenní. Alternativa je pak liščí ocas z hebké srsti. V Česku jsem však nenarazila na jiný než ocelový. Ocel vás může překvapit. Je totiž tvrdá. Ale nebojte, ocelové kolíky bývají menší. A co dělat s análním kolíkem v zadečku ?

Nejlépe to uděláte tak, že před sexem necháte partnera ležet v posteli a čekat. Zajděte do koupelny a zasuňte si kolík hluboko do zadečku. Pak nahá přijďte před postel a vyšpulte na něj zadeček s ocáskem. Uvidíte jeho vykulený výraz. Nechte jej chytit ocas a mírně za něj tahat. Pak už záleží na vás. Sex s kolíkem v zadku je mnohem výživnější, protože vagina je užší. Můžete chlapa nechat přirážet ze zadu a držet ocas a tahat za něj. Ale bacha, zřejmě se vystříká mnohem dříve než obvykle.