Co znamená pro muže líbání

Říká se, že jaro je lásky čas, ale popravdě je to spíše zíma (na podzim se rodí nejvíce dětí a jejich početí vychází právě na zimní měsíce). Na jaře se ovšem nejvíce líbáme. Proč to tak je? Opět to ovlivňuje příroda a klima. V zimě je zima a vzájemné dotýkání rty není až tak příjemné (zmrzlé, vlhké rty). V létě je zase horko a tělo si chce udržet optimální vlhkost na rtech. Polibky vlhkost mění a proto nás to do nich nenutí. Na podzim jsou zase často plískanice a sychravo a k líbání není tak nějak chuť. Ale za to Jaro! To má vhodné teplotní i vlhkostní podmínky. Navíc tělo prochází jakousi obnovou po zimě a zrychlená tvorba hormonů nás k líbání doslova nutí.

Muži a ženy mají k líbání opačný přístup. My ženy od líbání očekáváme blízkost – vyjádření lásky a citu k muži. Pokud čtou tento článek pánové, tak možná zažili aférku, kdy měli náhodný sex se ženou, ale ona se nechtěla příliš líbat nebo se tomu vyhýbala. Protože my ženy líbáním vyjadřujeme lásku a city. Proto se například prostitutky nelíbají.

Naproti tomu, muži v líbání vidí zejména sex a příležitost k sexu. Jakmile se muži začnou s námi líbat, v podstatě okamžitě dostanou chuť i na sex. Chlapi se líbají s kteroukoli a kdekoli. A nepřikládají tomu nijak zvláštní význam. Za to my ženy si líbáním chceme partnera vyzkoušet. Zda je vhodný pro sexuální styk. Zda je dost vášnivý a bude nám při sexu dobrým partnerem. A platí to i v opačné náladě. Pokud jsme na partnera naštvané tak se líbat nechceme. Proto taky ale usmiřování polibkem u žen funguje naprosto spolehlivě. Je-li muž neodbytný a dostatečně vtíravý, dokáže ženu nakonec k usmiřovacímu polibku donutit a vše je zažehnáno.