Sex a alkohol na prvním rande aneb Jak nenaletět proutníkovi

Procento mužů, kteří vztahy berou jen jako „další zářez na pažbě“, se podle výzkumů zvyšuje. Jak tedy předejít zklamání a zjistit to už na prvním rande?

Řeknu to na rovinu. Rozeznat muže, který si chce jen užít, od těch, které zajímá spíše dlouhodobý vztah, je poměrně obtížné. Tipy uvedené níže tedy nelze aplikovat na každého. I tak byste měla tomuto chování patřičnou pozornost.

Sex na prvním rande

Skočit spolu do postele na prvním rande nemusí být hned známkou toho, že mu jde hlavně o intimní zážitky. Pokud ale takového muže potkáte tentýž den odpoledne, zajdete si do restaurace na dobré jídlo a pití, načež se spolu vyspíte nejspíše šlo o vaše poslední setkání.

Alkohol dělá divy

Alkohol otupuje smysly a rozvazuje jazyk, což pro vás může být doslova smrtící. Řeknete o sobě i to, co nevíte a „profesionální balič“ díky snadno nabytým informacím najde taktiku, jak na vás. Ráno se pak probudíte v posteli s někým, koho vidíte poprvé. A dost možná i naposledy.

Zjistěte si informace

Špehovat cizí profily není příliš etické, ale může vám to pomoct utvořit si o daném člověku obrázek. Pokud tedy potkáte nového zajímavého muže, zeptejte se ho na jméno na sociálních sítích. Projděte si jeho profil. Zbystřete zejména ve chvíli, pokud je zbrusu nový. Jestliže sociální sítě nepoužívá, nebojte se ho sama zeptat. Zjistěte, kde pracuje, nebo na nějakou podobnou informaci, kterou si můžete ověřit.

Kamarád proutník

Jestliže vás začne svádět kamarád proutník, zvyšte svoji ostražitost. Nemusí to sice znamenat, že si s vámi chce jen užít, ale není od věci si ho trochu proklepnout. Sexu na prvním rande odolejte. Dejte tomu čas. A pokud i po pátém rande budete mít pocit, že s vámi chce chodit, nebojte se mu dát šanci.